Madonna’nın tedavi sonrası yaptığı ilk paylaşım: İyileşme yolundayım

Tehlikeli bir bakteriyel enfeksiyon nedeniyle entübe edilen şarkıcı Madonna, sağlık durumu ile ilgili, “İyileşme yolundayım ve hayatımdaki tüm nimetler için inanılmaz derecede minnettarım” dedi.

Haziran ayının son haftasında yoğun bakıma alınarak entübe edilen şarkıcı Madonna, sosyal medya aracılığı ile  yaptığı bir paylaşımla takipçilerine son durumu hakkında bilgiler verdi.

Madonna paylaşımında şunları dile getirdi:

“Pozitif enerjiniz, dualarınız, şifa ve cesaret verici sözleriniz için teşekkür ederim. Sevginizi hissettim. İyileşme yolundayım ve hayatımdaki tüm nimetler için inanılmaz derecede minnettarım. Hastanede uyandığımda ilk aklıma gelen şey çocuklarım oldu. İkinci düşüncem ise turum için bilet alan hiç kimseyi hayal kırıklığına uğratmak istemediğimdi. Ayrıca turdaki şovumu oluşturmak için son birkaç aydır benimle birlikte yorulmadan çalışan insanları da yüzüstü bırakmak istemedim. Şu anda sağlığıma ve güçlenmeye odaklanmış durumdayım ve sizi temin ederim ki en kısa zamanda sizlerle birlikte olacağım. Şu anki plan, turnenin Kuzey Amerika ayağını yeniden planlamak ve Ekim ayında Avrupa’da başlamak. İlginiz ve desteğiniz için ne kadar minnettar olsam azdır. Sevgiler, M.”

Ne olmuştu?

Madonna, 15 Temmuz’da Kanada’nın Vancouver kentinde başlaması planlanan ve 35 şehri kapsayan dünya turnesine hazırlandığı dönemde, New York’taki otel odasında tepkisiz halde bulunarak hastaneye kaldırılmıştı.

Ciddi bir bakteriyel enfeksiyon nedeniyle yoğun bakımda tedavi gören Madonna’nın menajeri Guy Oseary yaptığı açıklamada, “24 Haziran Cumartesi günü Madonna, yoğun bakımda birkaç gün kalmasına neden olan ciddi bir bakteriyel enfeksiyona yakalandı. Sağlığı iyiye gidiyor ancak halen tıbbi bakım altında. Tam bir iyileşme bekleniyor” ifadelerini kullanmıştı.

Etiketler
, ,