Dijital Eğitim İçin Dev İş Birliği!

Dijital eğitim için dev iş birliği!


Dijital eğitim için dev iş birliği!

Kolay Kampüs ve Da Vinci Kids eğitimde güçlerini birleştirdi! Çocuklar için kolay ve eğlenceli öğrenme sunan dünya devi Da Vinci Kids, artık yeni nesil dijital eğitim platformu Kolay Kampüs’te.

Her yaşa uygun tamamlayıcı eğitimleri tek bir platform üzerinden sunan yeni nesil dijital eğitim platformu Kolay Kampüs, çocuklukta başlayan eğitimin öneminin farkındalığı ile alanında lider Da Vinci Kids ile anlaştı.

 Da Vinci Kids, dijital teknolojilerin sunduğu tüm avantajlarla, herkese ihtiyaç duyduğu eğitim ve kaynakları tek platform üzerinden sağlayan Kolay Kampüs’e içerik ve programlar sağlayacak. Yeni dünyaya uygun olarak gelişen eğitim anlayışıyla çok geniş bir kitleye reklamsız ulaştıracak kaliteli ve güvenilir içerikler ile, 5-12 yaş grubundaki çocuklar sıkılmadan, kolayca eğlenerek öğrenme şansını yakalamış olacaklar.

“Eğitimde fırsat eşitliği”

 Da Vinci Media CEO’su Douglas Lloyd, kaliteli eğitim içerikleri sunmak ve çocukları geleceğe daha donanımlı bireyler olarak hazırlamak için Kolay Kampüs ile yapılan iş birliğinin önemine dikkat çekerek “Bu birliktelik çocuklarımıza eğitimde fırsat eşitliği sağlamasını amaçladığımız bir ortaklık. İçeriklerimizin dijital ortamlarda da erişilebilir olması sadece İstanbul’da değil Anadolu’daki bir çocuğun da Da Vinci Kids ve Kolay Kampüs’ten faydalanmasını sağlayacaktır” dedi.

 Çocukların fark etmeden sürekli, kolay ve eğlenerek öğrenmelerini sağlayan içerikler ürettiklerini de belirten Lloyd şunları söyledi:

 “Matematik, fen, fizik, kimya, biyoloji, hayat bilgisi, dijital farkındalık, bilim ve teknoloji gibi konuları dijital ortamda nasıl öğrenebileceği odağında içerikler hazırlandı. Verimli öğrenme, deney, eğlence, araştırma, düşünce ve merak Da Vinci Kids olarak temel felsefemiz. Öğrenmeyi yaşam boyu bir süreç olarak kabul eden herkese bir bilgi dünyası sağlıyoruz. Kolay Kampüs ile şimdi çok daha geniş bir kitleye ulaşacağız ve yeni yüzyılda çocuklarımızın ihtiyaç duyacakları; eleştirel düşünme, yaratıcı düşünme, iletişim, araştırma, problem çözme, karar verme, bilgi teknolojilerini kullanma ve girişimcilik konularında hayat boyu kullanabilecekleri kazanımlarla donatacağız.”

 “Ebeveynlerin yanında olmak istiyoruz”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir