Telekom’dan Tüm Abonelerine 2GB Hediye İnternet

Türk Telekom’dan tüm abonelerine 2GB hediye internet

Türkiye’nin önde gelen operatörlerinden biri olan Türk Telekom, tüm abonelerine hediye internet dağıtıyor. İşte konunun detayları.

Türk Telekom'dan tüm abonelerine 2GB hediye internet

Türkiye’nin önde gelen 3 mobil operatöründen biri olan Türk Telekom, abonelerini sevindirmeye devam ediyor. Şimdiye kadar gerçekleştirdiği kampanyalarda yüzlerce hatta binlerce GB internet dağıtan Türk Telekom, şimdi ise farklı bir kampanya ile karşımıza çıktı.

Türk Telekom’un yeni kampanyasından yararlanmak için yapmanız gereken tek şey ise faturanıza otomatik ödeme talimatı vermek. Dilerseniz Türk Telekom’un konu hakkındaki bültenine aşağıdan göz atabilirsiniz.

Türk Telekom’dan tüm abonelerine 2GB hediye internet

Türk Telekom, faturaları için Online İşlemler veya bankalar üzerinden ilk kez otomatik ödeme talimatı veren bireysel müşterilerine aylık 2 GB internet hediyesi veriyor.

Türk Telekom, mobil bireysel faturalı müşterileri için Otomatik Fatura Ödeme Talimatı kampanyası sunuyor. Online İşlemler veya banka kanalları aracılığıyla faturalarına otomatik ödeme talimatı veren mobil bireysel faturalı müşteriler, 30 gün boyunca geçerli 2 GB mobil internet hediyesi kazanıyor.

Türk Telekom’un Online İşlemler uygulaması, müşteri odaklı bir yaklaşımla birçok hizmete cep telefonlarından ulaşmayı mümkün kılıyor.

Online İşlemler fatura ödeme, TL yükleme ya da avantajlı paket satın alma olanaklarının yanı sıra mobil, evde internet, ev telefonu ve Tivibu ürünleri için yeni üyelik başvurusu yapma imkanı sunuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir