Kurban Bayramı Tatili Kaç Gün Olacak?

Kurban Bayramı tatili kaç gün olacak?

Kurban Bayramı tatilinin kaç gün olacağı yarın belli olacak. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında yapılacak Kabine toplantısında, aşı programı ve bayram tatilinin süresi başta olmak üzere ülke gündemindeki konuların ele alınması bekleniyor.

Kurban Bayramı tatili kaç gün olacak? - Sayfa 1

Cumhurbaşkanlığı Kabinesi, yarın Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında toplanacak. Tüm Türkiye, Kurban bayramı tatilinin süresi ile ilgili Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan yapacağı açıklamayı bekliyor.

Kurban Bayramı tatili kaç gün olacak? - Sayfa 2

Toplantıda  bayram tatilinin süresinin yanı sıra Covid-19 aşı programı ve ülke gündemindeki konuların ele alınması bekleniyor.

27
Kurban Bayramı tatili kaç gün olacak? - Sayfa 3

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca’nın sunum yapması öngörülen toplantıda, 3. doz aşılama ve ülke genelinde aşı programında gelinen noktanın değerlendirileceği, aşı programının Kovid-19 vaka sayılarına etkisi ve yerli aşı çalışmalarının da görüşüleceği tahmin ediliyor.

 

37
Kurban Bayramı tatili kaç gün olacak? - Sayfa 4

TURİZM TEDBİRLERİ MASADA OLACAK

Bayram tatili süresinin de belirlenmesi beklenen toplantıda, turizm sezonuna ilişkin beklentiler ile bu kapsamda alınan tedbirlerin masada olacağı öngörülüyor.

47
Kurban Bayramı tatili kaç gün olacak? - Sayfa 5

DIŞ POLİTİKA DA GÜNDEMDE

Güvenlik ve dış politikaya ilişkin konuların da görüşülecek gündem maddelerinden olacağı toplantıda, Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar tarafından, yurt içi ve sınır ötesinde terör örgütlerine karşı yürütülen operasyonlara ilişkin Kabine’ye bilgi verilmesi bekleniyor.

57
Kurban Bayramı tatili kaç gün olacak? - Sayfa 6

Toplantıda, 20 Temmuz Barış ve Özgürlük Bayramı’nda KKTC’ye yapılacak ziyaret öncesinde, bölgesel ve küresel gelişmelerin de ele alınacağı tahmin ediliyor.

6

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir