Papa Ve Spiderman Bir Arada!

Dünya bu görüntüyü konuşuyor… Papa ve Spiderman bir arada!

Dünya bu görüntüyü konuşuyor... Papa ve Spiderman bir arada!

Katolik dünyasının ruhani lideri Papa Francis, Vatikan’da koronavirüsle ilgili bir konuşma yaparken başına geleceklerden hiç haberi yoktu. Dinleyicilerinin arasında oturan Spiderman kostümlü bir adam Papa’nın yanına yaklaştı ve o anda deklanşörler patladı… Süper kahraman ‘Örümcek Adam’ Papa’ya ilginç hediyesini verirken tüm dünya bu inanılmaz anlara kilitlendi.

İtalya’nın içindeki küçük ülke Vatikan da dün yaşananlar tüm dünyanın dilinde…

Katoliklerin ruhani lideri koronavirüsle ilgili bir konuşma yaptı. Ancak o konuşmanın dikkat çeken bir dinleyicisi vardı. ‘Örümcek Adam kostümüyle konuşmayı dinleyen kişi, çıkışta da Papa’ya ‘Örümcek Adam’ maskesi hediye etti.

VIP bölümdeki yerini aldı, pür dikkat Papa’nın konuşmasını dinledi fakat görünüşüyle diğer konuklardan epey farklıydı. Katoliklerin ruhani lideri Papa Francis’in konuşmasında dikkat çeken bir misafiri vardı.

 

Dünya bu görüntüyü konuşuyor... Papa ve Spiderman bir arada

CNN Türk’te yer alan habere göre kırmızı, mavi ve siyah rengin ağırlıklı olduğu özel kostümü giyen ‘Örümcek Adam’, önce konuşmayı dinledi, çıkışta ise ruhani liderin yolunu kesti.

Papa istifasını kabul etmedi

Papa istifasını kabul etmedi

Elini uzatan ‘Örümcek Adam’ Papa’yla tanıştı, ayak üstü bir şeyler anlattı. Sözlerini bitirir bitirmez de ruhani lidere ‘Örümcek Adam’ maskesi hediye etti.

Dikkat çeken o anlardan kısa bir süre sonra, maskenin ardındaki kişinin kimliği belli oldu. Papa’ya maske hediye eden ‘Örümcek Adam’ın İtalya’nın kuzeyinden 27 yaşındaki Mattia Vıllardıta olduğu belirlendi.

 

Dünya bu görüntüyü konuşuyor... Papa ve Spiderman bir arada

 

27 yaşındaki gencin süper kahraman kostümleri ile hastanelerdeki çocukları ziyaret etmesi nedeniyle VIP bölümde yer aldığı ortaya çıktı.

Vıllardıta geçen sene yaptığı çalışmalardan dolayı İtalya Cumhurbaşkanı tarafından da ödüle layık görülmüştü…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir