Olayların Çıktığı Maçta Efes Seriyi 2-0 Yaptı

Anadolu Efes – Fenerbahçe Beko maçında kavga çıktı Singleton ve Melih Mahmutoğlu oyundan atıldı.

Son 3 dakikası yedek kulubesi tamamen boşalan Fenerbahçe toplama 7 oyuncu ile maçı tamamladı.

Maç sonucu Anadolu Efes :95 Fenerbahçe Beko: 73

Anadolu Efes – Fenerbahçe Beko maçında kavga! Melih Mahmutoğlu ile Chris Singleton birbirine girdi

Anadolu Efes ile Fenerbahçe Beko ING Basketbol Süper Ligi Play-Off final serisinde karşı karşıya geldi, 4. çeyrekte tansiyon yükseldi. Maçın bitimine 3:27 kala Melih Mahmutoğlu ile Chris Singleton yumruk yumruğa birbirine girdi. Araya giren Fenerbahçe’nin Sırp oyuncusu Marko Guduric, olayın büyümesini önleyen isim oldu.

SON DAKİKA! Anadolu Efes - Fenerbahçe Beko maçında kavga! Melih Mahmutoğlu ile Chris Singleton birbirine girdi

 

Singleton, Melih’in üzerine yürürken ikili arasında yumruklaşmaya varan olayın büyümesini Fenerbahçe guardı Marko Guduric önledi. Hemen araya giren Sırp oyuncu, Singleton’a engel oldu.

Bu pozisyonun ardından oyun bir süre durdu ve hakemler pozisyonu inceledi, Chris Singleton ile Melih Mahmutoğlu diskalifiye edildi. Fenerbahçe Beko ‘da Melih Mahmutoğlu’nun ardından Alex Perez, Ahmet Düverioğlu ve Yiğit Onan da diskalifiye edildi.

ING Basketbol Süper Ligi final serisinde oynanan Anadolu Efes – Fenerbahçe Beko maçının son anlarında Chris Singleton ile Melih Mahmutoğlu arasında kavga çıktı.

Müsabakanın bitimine 3.27 dakika kala, iki oyuncu arasında sinirler bir anda gerilirken araya diğer oyuncuların girmesiyle olay daha fazla büyümeden son buldu.

Kavga sonrasında oyun bir süre dururken olayları izleyen hakemler 6 oyuncuyu diskalifiye etti.

Fenerbahçe’den Melih Mahmutoğlu, Alex Perez, Ahmet Düverioğlu ve Yiğit Onan diskalifiye edilirken Anadolu Efes’ten Chris Singleton ve Sertaç Şanlı ihraç edildi.

Öte yandan FenerbHÇE bEKO da iki kez teknik faul alan Jan Vesely de ihraç edildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir