Bizimle iletişime geçin

Dünya

Mesut Özil Kulüp Satın Aldı

Mesut Özil kulüp satın aldı

Fenerbahçe’nin süperstarı Mesut Özil, büyük hayran kitlesine sahip olduğu Meksika’da kulüp satın aldı.

Mesut Özil kulüp satın aldı - Sayfa 1

Türk asıllı futbolcu ABD’li işadamları Al Tylis, Sam Porter, Dünyaca ünlü manken Eva Longoria, model Kate Upton ve Beyzbol yıldızı Justin Verlander ile birlikte Süper Lig takımı Necaxa’nın hissedarı oldu.

Mesut Özil kulüp satın aldı - Sayfa 2

Mesut Özil yine bir ilki gerçekleştirdi. Bir çok alanda kendi markasını yaratan tecrübeli futbolcu bu defa Meksika Süper Ligi takımlarından Necaxa’nın hissedarlarından biri oldu.

Mesut Özil kulüp satın aldı - Sayfa 3

Daha önce ABD’de işbirliği yaptığı işadamlarından Al Tylis ve Sam Porter başta olmak üzere Dünyaca ünlü manken Eva Longoria, tanınmış model Kate Upton ve eşi ünlü beyzbolcu Justin Verlander ile beraber yatırım yapan Mesut, böylece Meksika’dan futbol takımı sahibi olan ilk Türk oldu.

Mesut Özil kulüp satın aldı - Sayfa 4

Brezilya’daki Dünya Kupası Şampiyonluğu’ndan sonra Meksika’da müthiş bir hayran kitlesine sahip olan Özil, Real Madrid forması giydiği dönemde de Meksika’da popülaritesini iyice artırdı. Bu nedenle Meksika Ligi’ne ilgi duyan Mesut, fırsatı kaçırmayarak böyle bir yatarıma ortak olma kararı aldı.

Mesut Özil kulüp satın aldı - Sayfa 5

Necaxa bundan böyle 32 yaşındaki futbolcunun kariyeri boyunca kazandığı şampiyonluklardan edindiği tüm tecrübe ve birikimlerinden faydalanacak. Meksika Süper Ligi’ni sadece ABD’den tam 40 milyon kişi izliyor.

Continue Reading
Yorum Yap

Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir