Soğuk Hava Ve Kar İstanbul’a Geri Dönüyor!

Soğuk hava ve kar geri dönüyor! Gün belli oldu

Kar geri dönüyor! Meteoroloji yeni tahminle geldi. Hafta sonunda artacak hava sıcaklıkları salı gününden itibaren hissedilir derecede azalacak. Peki yurdu etkisi altına alacak olan kar ne zaman geliyor? İşte bu sorunun yanıtı

Soğuk hava ve kar geri dönüyor! Gün belli oldu - Sayfa 1

Meteoroloji’nin son dakika hava durumu raporuna göre yurda soğuk hava ve kar yağışı geri dönüyor. Meteoroloji’nin haftalık hava durumu tahmin raporuna göre hafta sonunda hava sıcaklıkları artıyor ancak pazartesi gününden itibaren tüm yurt yağışlı hava sisteminin etkisi altına girecek.

Soğuk hava ve kar geri dönüyor! Gün belli oldu - Sayfa 2

SOĞUK VE KAR DÖNÜYOR

Pazartesi gününden itibaren etkili olacak yağışlar, sıcaklıkların düşmesiyle kar yağışına dönüşecek. Meteoroloji’nin raporuna göre salı günü iç ve doğu kesimlerde kar yağışı, Batı Karadeniz’de ise karla karışık yağmur bekleniyor.

Soğuk hava ve kar geri dönüyor! Gün belli oldu - Sayfa 3

Çarşamba günü ise İstanbul dahil tüm Marmara bölgesiyle birlikte iç ve doğu kısımlarda karla karışık yağmur ve kar etkili olacak.

Soğuk hava ve kar geri dönüyor! Gün belli oldu - Sayfa 4

İşte Meteoroloji’nin hava durumu açıklaması:

Hafta sonunda hissedilir derecede artacak olan hava sıcaklıklarının Salı gününden itibaren Ülkemiz genelinde hissedilir derecede azalacağı tahmin ediliyor

Soğuk hava ve kar geri dönüyor! Gün belli oldu - Sayfa 5

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir