Liseli Öğrenciler Arel Medya’da Deneyim Kazanıyor

İstanbul Arel Üniversitesi bünyesinde faaliyet gösteren Arel Medya, liseli öğrenciler için harika bir fırsat sunuyor. “İletişim 101” adı altında iletişim fakültesi akademisyenleriyle liseli öğrencileri bir araya getiren Arel Medya, derslerin ardından liseli öğrencilere iş deneyimi de kazandırıyor.

Peki, liseli öğrenciler Arel Medya’da neler yapabiliyor?

Arel Medya, arelnews.com haber portalı, TV Arel youtube kanalı, Radyo Arel ve Arel Repost gazetesi ile tüm yayın organlarında içerikler üretmeye devam ediyor. Üniversite öğrencileriyle birlikte hazırlanan tüm bu yayın organlarında liseli öğrenciler de görev alabiliyor… Peki ama nasıl?
Öğrenci hangi şehirde olursa olsun yazı, fotoğraf gibi içeriklerini Arel Medya iletişim adresleriyle paylaşarak içeriğinin yayınlanmasını sağlayabiliyor.
Öğrenciler; evde, sokakta, okulda ya da kampüste… Telefon kamerasıyla yatay formatta bir televizyon programı çekerek, bunu binlerce abonesi olan TV Arel youtube kanalında izleyicileriyle buluşturma olanağına da sahip…
Podcast ya da canlı yayınlarla radyo programı yapmak isteyen liseli öğrenciler de, isterse kampüsteki radyo stüdyosundan faydalanabiliyor… Öğrenci dilerse evinde yaptığı ses kaydını Arel Medya iletişim adresleriyle paylaşarak bir podcast yayınıyla radyo programcılığına adım atma imkanına sahip…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir