Bizimle iletişime geçin

Genel

İstanbul Kar Yağışı Ne Zaman Saat Kaçta

İstanbul kar yağışlı havanın etkisi altına giriyor! Ne zaman saat kaçta yağacak?

Beklenen kar geliyor! İstanbul bugün kar yağışlı havanın etkisi altına giriyor. Peki, İstanbul’a kar ne zaman saat kaçta yağacak? Bugün hava durumu nasıl? Meteoroloji Genel Müdürülüğü tarafından yayınlanan 5 günlük hava durumu raporunu haberimizde bulabilirsiniz.

İstanbul kar yağışlı havanın etkisi altına giriyor! Ne zaman saat kaçta yağacak? - Sayfa 1

Bugün yani 14 Ocak Perşembe günü en çok merak edilip araştırılanlar arasında ilk sıralarda yer alıyor. Peki, bugün hava durumu nasıl? Balkanlar üzerinden gelen soğuk ve kar yağışlı hava bugün İstanbul başta olmak üzere özellikle Marmara Bölgesi’nde birçok ilde etkisini göstermeye başladı.

İstanbul kar yağışlı havanın etkisi altına giriyor! Ne zaman saat kaçta yağacak? - Sayfa 2

Peki, hava durumu İstanbul tahmin raporuna göre İstanbul’a kar ne zaman yağacak? Bugün hava durumu nasıl? İşte, Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yayınlanan hava durumu İstanbul, Ankara ve İzmir için 14 Ocak Perşembe günü tahmin raporu…

İstanbul kar yağışlı havanın etkisi altına giriyor! Ne zaman saat kaçta yağacak? - Sayfa 3

SICAKLIKLAR DÜŞÜYOR, KAR GELİYOR

Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yapılan son değerlendirmelere göre; ülkemiz genelinin çok bulutlu ve aralıklı yağışlı geçeceği tahmin ediliyor.

İstanbul kar yağışlı havanın etkisi altına giriyor! Ne zaman saat kaçta yağacak? - Sayfa 4

Genellikle yağmur ve sağanak, Trakya, Marmara’nın güneyi, İç Ege, Batı Akdeniz’in iç ve yüksek kesimleri, İç Anadolu, Karadeniz’in iç kesimleri ile Doğu Anadolu’da karla karışık yağmur ve kar şeklinde olması beklenen yağışların; Doğu Anadolu’nun güney ve batısı ile Hatay, Osmaniye, Kahramanmaraş, Trabzon, Rize, Artvin, Adıyaman, Diyarbakır, Siirt çevrelerinde kuvvetli olması bekleniyor. Sabah ve gece saatlerinde iç ve doğu kesimlerde buzlanma ve don olayı bekleniyor. Hava sıcaklığının ise ülkemiz genelinde hissedilir derecede azalacağı tahmin ediliyor.

İstanbul kar yağışlı havanın etkisi altına giriyor! Ne zaman saat kaçta yağacak? - Sayfa 5

SEL VE FIRTINA UYARISI

Yağışların, Doğu Anadolu’nun güney ve batısı ile Hatay, Osmaniye, Kahramanmaraş, Trabzon, Rize, Artvin, Adıyaman, Diyarbakır, Siirt çevrelerinde kuvvetli olması beklendiğinden meydana gelebilecek ulaşımda aksamalar, su baskını gibi olumsuzluklara karşı dikkatli ve tedbirli olunmalıdır.

İstanbul kar yağışlı havanın etkisi altına giriyor! Ne zaman saat kaçta yağacak? - Sayfa 6

Rüzgarın ise Doğu Anadolu ile Doğu Karadeniz’in iç kesimlerinde güneyli yönlerden kuvvetli ve fırtına (50-80 km/sa) şeklinde esmesi beklendiğinden ulaşımda aksamalar, çatı uçması, ağaç devrilmesi, soba ve baca gazı zehirlenmeleri gibi olumsuzluklara karşı dikkatli ve tedbirli olunmalıdır.

İstanbul kar yağışlı havanın etkisi altına giriyor! Ne zaman saat kaçta yağacak? - Sayfa 7

İSTANBUL’A KAR NE ZAMAN YAĞACAK?

İstanbul’da bugün hava sıcaklılarının ortalama 6 derece dolaylarında seyretmesi bekleniyor. Yüksek kesimlerde karla karışık yağmur görülmesine karşılık Megakent’te bugün değil kar yağışının yarın öğleden sonra görülmeye başlanması bekleniyor.

İstanbul kar yağışlı havanın etkisi altına giriyor! Ne zaman saat kaçta yağacak? - Sayfa 8

İşte 5 günlük hava tahmini…

İstanbul kar yağışlı havanın etkisi altına giriyor! Ne zaman saat kaçta yağacak? - Sayfa 9
İstanbul kar yağışlı havanın etkisi altına giriyor! Ne zaman saat kaçta yağacak? - Sayfa 10
İstanbul kar yağışlı havanın etkisi altına giriyor! Ne zaman saat kaçta yağacak? - Sayfa 11
İstanbul kar yağışlı havanın etkisi altına giriyor! Ne zaman saat kaçta yağacak? - Sayfa 12
1212

Continue Reading
Yorum Yap

Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir