Bizimle iletişime geçin

Genel

SHGM Arel Sürekli Eğitim Merkezini Akredite Etti

Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü (SHGM) Arel Sürekli Eğitim Merkezini ticari eğitim kuruluşu olarak akredite etti. ARELSEM beş farklı eğitim başlığında bireylere ve şirketlere eğitim programı düzenleme yetkisi almış oldu. Verilen eğitimler; Yolcu Hizmetleri Temel Eğitimi, Ramp Emniyeti ve Apron Kuralları, Kayıp Bagaj / World Tracer, Haberleşme (Yolcu Hizmetleri) Eğitimi, Engelli Yolcu İşlemleri ve Transferi Eğitimi başlıkları olarak ilk aşamada belirlendi.

Arel Üniversitesi 2014 yılından bu yana Meslek Yüksekokulunda kendi öğrencileri için ilk yetkili kurumlardan biri olarak sektörün kalifiye işgücüne katkı sağlıyordu. 2020 yılında, ARELSEM’in aldığı bu yetkinin yanında, Fakültede 4 yıllık Havacılık Yönetimi Bölümünün açılması ile İktisadi ve İdari Bilimler alanında da uçtan uca eğitim ve öğretim çözümlerini sunan bir kuruluş haline geldi.

Farklı meslek gruplarına yönelik sertifikasyon programları ve eğitimler için akreditasyon çalışmalarına devam eden ARELSEM ayrıca eğitim akademilerinin kurumsal çözüm ortağı olacak şekilde danışmanlık ve eğitim tedarikçisi olarak faaliyetlerini sürdürmeye devam ediyor. Arel Sürekli Eğitim Merkezinin katma değerli bireysel ve kurumsal çözümlerine https://arelsem.arel.edu.tr/ adresinden ulaşılabilir.

Continue Reading
Yorum Yap

Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir