Exxen Abone Sayısı İle Rekor Kırdı!

Exxen abone sayısı ile rekor kırdı!
Exxen ilk üç günde adeta rekor kırdı. Platformun abone sayısı Acun Ilıcalı tarafından açıklandı.

Acun Ilıcalı’nın son projesi Exxen, 1 Ocak itibari ile yayın hayatına başladı. Gerek uygulamasının henüz hazır olmayışı, gerekse sitesinin daha ilk günden çökmesi ile eleştirilerin odağında olan dijital yayın platformu için ilk güzel haber geldi. Bildiğiniz gibi Exxen’e abone olmak isteyen kişilere iki farklı seçenek sunuluyor. Bunlardan birisi reklamlı olarak belirtilen 9,90 TL’lik paket, diğeri ise 19,90 TL’lik reklamsız seçenek. Her ne kadar bu fiyat politikası tepki çekse de, Acun Ilıcalı tarafından paylaşılan veriler Exxen’e olan ilginin oldukça fazla olduğunu bizlere gösteriyor.

Ünlü isim Instagram hesabı üzerinden paylaştığı hikayede, ilk üç günlük tabloyu ortaya koydu. Buna göre Exxen şu saate kadar toplamda 500 binden fazla abone kazanmayı başardı. Ilıcalı yaptığı paylaşımda ise “3 günde 500 bin üyeyi geçtik. Bize inanan izleyicilerimize çok çok teşekkürler… Çok emek verdik, karşılığını böyle almaktan daha güzel bir şey yok. İyi ki varsınız…” ifadelerini kullandı.

Exxen içerik sayısı bakımından da pek çok kişi tarafından eleştiri almıştı. Çoğu programın ve dizinin yalnızca bir bölümünün yüklenmiş olması tepki çekerken, bu bölümlerin üzerine ilerleyen zamanlarda yenilerinin eklenmesi bekleniyor. Ancak yine de tüm bu olumsuz gelişmelere rağmen platform ilk günleri için oldukça iyi bir performans sergilemiş gibi gözüküyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir