Ronaldo’nun Yeni Takımı

Juventus’ta Pirlo’nun oyun sistemine uymadığı bilinen Cristiano Ronaldo’nun gelecek yaz dünya futbolunu sallayacak bir takasla transfer olacağı belirtildi. İşte transferin detayları…

Ronaldo'nun yeni takımı... - Sayfa 1

Cristiano Ronaldo’nun Juventus’taki geleceği Avrupa futbolunda en çok konuşulan konuların başında geliyor. Portekizli yıldızın İtalyan devinden ayrılması gündemde.

Ronaldo'nun yeni takımı... - Sayfa 2

Juventus’ta sezon başı göreve gelen Andrea Pirlo’nun oynatmak istediği sistemle bir türlü uyum sağlayamadığı görülen Ronaldo’nun transferiyle ilgili bomba bir haber geldi.

Ronaldo'nun yeni takımı... - Sayfa 3

Real Madrid’den ayrılması gündemdeyken de Ronaldo’nun eski takımı Manchester United’a gideceği iddia edilmiş ancak Portekizli yıldız İtalya’yı da fethetmek için Juventus’a gitmiş ve şampiyonluklarına ve gollerine Çizme’de devam etmişti.

Ronaldo'nun yeni takımı... - Sayfa 4

İtalya ve İngiliz basınında çıkan haberlerde Pirlo’nun oynatmak istediği takım oyununda topu sürekli kendine isteyen Ronaldo’nun yerinin olmadığı ifade edilmişti.

Ronaldo'nun yeni takımı... - Sayfa 5

Buna ek olarak koronavirüs salgını sebebiyle düşen gelirlerden ötürü Juventus’un Ronaldo’nun yüksek maaşından çıkmak istemesi de ayrılık ihtimalini güçlendiriyor.

Ronaldo'nun yeni takımı... - Sayfa 6

DÜNYAYI SARSACAK TAKAS! 
Ronaldo-Juventus cephesinde bunlar yaşanırken Portekizli yıldızın eski takımı Manchester United’da da Paul Pogba sıkıntısı yaşanıyor. 2016 yazında Juventus’tan Manchester United’a 105 milyon Euro karşılığı transfer olan Fransız futbolcu beklenen performansı bir türlü gösterememiş ve eleştirilerin hedefi olmuştu.

Ronaldo'nun yeni takımı... - Sayfa 7

Pogba’nın menajeri Mino Raiola, geçtiğimiz günlerde oyuncusunun Manchester United’daki günlerinin sona erdiğini ve takımdan ayrılmasının büyük ihtimal olduğunu söylemişti. İngiliz basınında çıkan haberde Juventus’un Manchester United ile Ronaldo-Pogba takasını görüşeceği ifade edildi.

Ronaldo'nun yeni takımı... - Sayfa 8

Şampiyonlar Ligi’nde grupan çıkamayan ve büyük hayal kırıklığı yaşatan Manchester United’ın eski yıldızı Ronaldo’yu kariyerinin son yıllarında yeniden takıma kazandırarak camiaya yeniden hava katmak amacında olduğu belirtildi.

Ronaldo'nun yeni takımı... - Sayfa 9

Daha önce çıkan haberlerde Manchester United’ın ana sponsorlarından biri olan Amerikan otomobil markası Chevrolet, CR7’nin kulübe geri dönüşünü finanse etmek istediği söylenmişti.

Ronaldo'nun yeni takımı... - Sayfa 10

Amerikan markası Chevrolet, Ronaldo’nun Juventus’a transferiyle Jeep markasının satışlarının arttığını gözlemledi ve bu transfer için harekete geçmişti.

Ronaldo'nun yeni takımı... - Sayfa 11

Haberde Chevrolet’in yıldız futbolcunun haftalık 500 bin sterlinlik (5 milyon 196 bin Lira) maaşını ödemek için United’a finansal destekte bulunacağı ifade edilmişti.

Ronaldo'nun yeni takımı... - Sayfa 12

RONALDO DA İSTİYOR 
Juventus’ta Pirlo’nun oynatmak istediği sistemden hoşlanmadığı bilinen Ronaldo’nun da Manchester United’a dönmek istediği, hatta takımı yeniden zirveye taşımak için başka transferler yapılmasını yönetimden istediği gelen haberler arasında.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir