ArelNews Açıldı: Bir Haberden Daha Fazlası

ArelRepost, Radyo Arel ve TV Arel ile önemli bir medya atılımı yapan Arel Medya, ArelNews haber portalıyla dijital yayıncılık ve internet gazeteciliği alanında da Avrupa’da bir ilki gerçekleştiriyor

Arel Üniversitesi çatısı altında bulunan Arel Medya Grup, ARELRepost gazetesi, RadyoArel ve TVAREL gibi yayınlarına en büyük kapsamlı ve tüm yayınları içinde barındıran haber portalı ArelNews’i yayın hayatına geçirmeye hazırlanıyor.

ArelNews, Avrupa’da ilk kez bir üniversite tarafından oluşturulan, ülke genelinde yaygın ağa sahip ilk özgün ve özgür akademik haber sitesi olma özelliğini taşıyor. Otorite yazarları, öğretim üyeleri ve güçlü kadrosu ile ülke ve dünya gündemini belirleyen ArelNews, çağdaş ve modern Türkiye’nin ilke ve inkılapları hedefinde ilerleyen genç nesillerin dokunduğu özgün ve özgür haber sitesi olarak dikkat çekiyor.

ArelRepost kadrosu tarafından çıkarılıp yayın hayatına devam edecek olan ArelNews, son dakika haberleri, kültür-sanat, spor, ekonomi, anlık döviz-borsa hareketliliği analizleri ve köşe yazıları ile hem gündem yaratacak hem de ülke ve dünya gündemine yön verecek. ArelNews alanında uzman, saygın ve otorite olarak tanınmış birçok ismi okuyucularla buluşturacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir